Ostutingimused

Veebipoe Laureldisain.ee (edaspidi Veebipood) omanik on OÜ Kanberra (registrikood 12293467), Asukohaga Keraamika 11, Paikuse, Eesti.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde eurodes. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest sõltuvalt kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures. Müüja võib igal ajal muuta Veebipoes nähtuvaid hindu. Kõik muudatused avaldatakse veebilehel www.laureldisain.ee ning need jõustuvad alates avaldamise hetkest. Kui Kliendi tellimus on esitatud enne, kui hinnamuudatus on avaldatud, siis kohaldatakse Kliendile hinda, mis kehtis ostu sooritamise hetkel. Soodustuse olemasolul arvutatakse kauba allahindlus peale sooduskoodi sisestamist ostukorvis.

Tellimuse vormistamine

Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab  e-poes saab turvaliselt tasuda eurodes Maksekeskus AS vahendusel Eesti pankade (SEB, Swedbank, LHV, Luminor, Coop Pank,  Citadele, Pocopay) pangalinke kasutades. Makseid vahendab Maksekeskus AS. Kanberra OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Kanberra OÜ ettevõte edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) üldjuhul 1-2 tööpäeva jooksul. Sõltuvalt makseviisist võib laekumine aega võtta kuni 7 tööpäeva. Tellimust on võimalik vormistada nii külalisena kui ka sisse logides.

Kohaletoimetamine ja tagastamine

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Eesti sisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 2-4 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Kauba saatmiseks kasutab Müüja Itella Smartpost ja DPD Eesti AS teenuseid, ning kaup saadetakse Kliendi valitud pakiautomaati. Kaup jõuab Kliendi valitud pakiautomaati keskmiselt kahe tööpäeva jooksul, maksimaalselt 4 tööpäeva jooksul. Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik. 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele. Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi). Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kuu jooksul veebipoe poole, saates e kirja aadressile laureldisain@gmail.com või helistada telefonil: +372 53056710. Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist tarbija tegevuse või tegevusetuse tõttu (vale kasutusviis, õnnetusjuhtum vms). Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud. Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Vaata lähemalt privaatsuspoliitika ja küpsiste töötlemise kohta SIIT

Vaidluste lahendamine

Meile on väga tähtis, et Teie kogemused meie Veebipoe kasutamisel ja sealt ostude sooritamisel oleks vaid positiivsed, seega on meile ka Teie põhjendatult kriitiline tagasiside tervitatav, millest palun andke meile teada e-kirja aadressile laureldisain@gmail.com

Soovime lahendada kõik Teie mured eelkõige üksteise mõistmise vaimus ja suhtlemise teel, aga kui me ei suuda erimeelsusi lahendada kokkuleppel, siis on Teil võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada järgneval internetiaadressil http://tarbijakaitseamet.ee/et/tarbijavaidluste-komisjon.

Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Samuti võite Te ka pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole, juurepääs järgneval internetiaadressil https://webgate.ec.europa.eu/odr/main/index.cfm?event=main.home.chooseLanguage.

Shopping Cart